Ďakujeme 

Za 18 rokov aktívnej činnosti štúdia v oblasti zdravého pohybu sme pomohli mnohým ľuďom s bolesťami chrbta a získali si ich plnú dôveru. Čítať ďalej kliknutím na nadpis.

Komplexné riešenie nadváhy spojením úpravy stravovania a pohybovej aktivity 

Základnými a najdôležitejšími aspektmi na ceste k vysnívanej hmotnosti sú tri veci: pravidelná a vyvážená strava s dostatkom makroživín v správnom pomere, dostatočný príjem tekutín a pohyb.

Zdravá strava nemôže byť nahradená rýchlymi a drastickými diétami, vďaka ktorým sa skôr či neskôr dostaví jo-jo efekt. Vždy platí, že energetický príjem musí byť nižší než výdaj - a tu prichádza na rad pohyb. A nakoniec - v priebehu dňa by ste nemali zabúdať na pitný režim, najlepšie čistá voda

Chcem schudnúť, ale  nemám čas...

Žiadne hladovanie a žiadne počítanie kalórií!  Kalórie ušetríte veľmi jednoducho tak, že dve z troch denných jedál nahradíte polievkou, koktejlom alebo lupienkami s obsahom telu prospešných kvalitných prírodných surovín s vyváženým pomerom bielkovín, sacharidov, tukov, vitamínov a minerálov. Nielenže vám pomôžu s redukciou váhy, ale aj obohatia váš jedálniček ! Tieto jedlá spĺňajú nasledovné kritériá: nízky obsah cukru, vegánske, vysoký obsah bielkovín, vysoký obsah vlákniny, bez lepku, bez laktózy, bez palmového oleja, bez umelých farbív, bez zvýrazňovačov chuti. Kvalitu jedla zaručuje vyvážená kombinácia živín, napr. vegánske bielkoviny z hrachu, sóje, cícera alebo fazule a hodnotná vláknina zo šupiek psylia. 

Na ceste  k vysnívanej hmotnosti vám radíme, podporujeme vás a spolu s vami sa tešíme z dosiahnutých výsledkov.