Relaxačno-ozdravný pobyt v Thajsku

15.11.2019

Exotická príroda, skvelá gastronómia, priaznivé ceny. To je Thajsko. 

Poďte ho spoznať zblízka na "kokosovom" ostrove Koh Samui, kde môžete zažiť nezabudnuteľný východ slnka , uvoľňujúce thajské masáže a pochutnať si na thajských jedlách pripravených priamo pred vašimi očami na rušnej večernej ulici plnej reštaurácií a obchodíkov.

- Ubytovanie: priamo na pláži v hoteli s tropickou záhradou 200 m od centra mesta

 - Cena za izbu s klimatizáciou (2 osoby) je 1800 BHT /noc ( cca 54€ - podľa výmenného kurzu v deň rezervácie ubytovania). Rezervácia pobytu je možná v slovenskom jazyku cez miestnu slovensko-thajskú cestovnú kanceláriu u p.Remeníka, kontakt FB: Pressburg´s Travel & Coffee Koh Samui; email: pressburgstravel@gmail.com (zn. Relaxačno-ozdravný pobyt ).

- Strava: individuálne alebo možnosť doobjednať si raňajky za príplatok priamo v hoteli.

- Letenky: individuálne alebo v cestovnej kancelárii Turancar na Komárňanskej ul.v Nových Zámkoch, tel.:0905/970581, p.Poláková (zn.Relaxačno-ozdravný pobyt Koh Samui).

- Letiskový transfer:zabezpečí CK,resp. hotel - za príplatok cca 600 Bht/ transfer.

- Orientačné termíny začiatku jednotlivých pobytov: 22.1.; 5.2.; 19.2.; 4.3.2020. Je možné letieť ako skupina ( pri riešení leteniek vám poradia v CK Turancar) alebo individuálne a potom sa pripojiť k ostatným účastníkom na ostrove.

- Fakultatívne výlety podľa vlastného výberu : Safari Tour - celodenný výlet terénnym džípom do džungle - cena 1850 Bht/os; AngThong - celodenný výlet rýchločlnom do morskej rezervácie - cena 2300 Bht/os; výlet na susedné opustené ostrovy - cena 800 Bht/os. Rezervácia v CK Pressburg´s Travel.

- Škola thajskej kuchyne - možnosť naučiť sa základy thajskej kuchyne a uvariť si vlastné jedlo na bio farme. Rezervácia v CK Pressburg´s Travel.

- Pohybový program - striedavo pilates, joga, cvičenie zdravý chrbát - zabezpečí certifikovaná inštruktorka pilates a jogy, terapeutka Špirálnej stabilizácie chrbtice p.Masárová, cvičebný program si môžete rezervovať u nej, kontakt: tel. 0903/258194, FB: EvaM Pilates Studio; email: eva@pilatesnz.sk; masareva@gmail.com

- Cvičenie, plávanie, masáže, liečivé účinky morskej vody a slnečných lúčov, ľahko stráviteľná thajská strava a k tomu sladké ničnerobenie - to všetko prispeje k dosiahnutiu cieľa vášho pobytu na ostrove Koh Samui - relax tela a duše.